Hřiště Sokola Košetice se nachází na konci obce Košetice směrem na Onšov. Přesnou polohu můžete vidět na mapce níže. Od září 2009 hrají Košetice na zrekonstruovaném hřišti o rozměrech 99m x 64m Základní informace o rekostrukci hřiště můžete najít níže.

Kde hřiště najdete

Hřiště TJ Sokol Košetice

Hřiště TJ Sokol Košetice (interaktivní mapa)

Základní informace o rekonstrukci hřiště

Rekonstrukce probíhala od září 2008 do září 2009. Nutným základem pro vybudování nového hřiště bylo získání dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF). Mimo to se ještě podařilo od Českomoravského fotbalového svazu získat dotaci z programu Zelený trávník 2009. Finančně se na rekonstrukci podílela i obec Košetice. Samotnou rekonstrukci plochy měla na starost třebíčská společnost PARK – sadovnické a krajinářské úpravy v.o.s. Hřiště bylo slavnostně otevřeno 3.10.2009, kdy se utkal A-tým Sokola Košetice s Maratonem Pelhřimov (3:1), reportáž naleznete v naší kronice.

Fotografie z rekonstrukce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.