Pelhřimov dor.

Přátelsky
SO 30.5.2020, 14:00

V prvním zápase po uvolnění opatření proti koronaviru jsme přivítali na košetickém pažitu starší dorost Pelhřimova. Navzdory dlouhému fotbalovému půstu se hrálo zajímavé utkání, ve kterém z obou stran převažovala fotbalovost. Přecejen více ze hry jsme měli my, častěji se hrálo na půli mladíků z Pelhřimova. I přes tuto převahu a z ní pramenící příležitosti jsme to byli my, kdo první inkasoval. Rychle rozehraný míč rozhodčího uklidil do sítě jeden z Pelhřimovských a využil tak nezištnou přihrávku svého spoluhráče před prázdnou branku. Nám se však povedlo ještě do poločasu skóre otočit. Po pěkné rychlé akci se nejprve před prázdnou brankou nemýlil Jiří Štyx a několik minut později, taktéž po rychlé akci, zamířil přesně k tyči Tomáš Větrovský, který vstřelil vítězný gól. Ve druhé půli se hrálo opět za naší převahy, avšak ani my a ani Pelhřimov nedokázal s ukazatelem skóre již pohnout.