Pelhřimov dor.

Přátelsky
NE 9.2.2020, 14:00
ÚT Pelhřimov

V prvním přípravném zápase v rámci zimní přípravy nás prověřil starší dorost Pelhřimova. V první půli byla hra vyrovnaná, pelhřimovští mladíci umě kombinovali, avšak především po naše vápno. Finální fáze našemu soupeři, ostatně stejně jako nám, vázla. Z naší strany to nebylo špatné, ale směrem dopředu jsme měli řadu nevynucených ztrát pramenících především ze zbrklosti a přílišné snahy okamžitě po získání míče připravit finální přihrávku. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli se hrálo opět poměrně vyrovnaně, avšak postupem času se začala projevovat větší zkušenost na naší straně. Ve druhé půli už padaly i branky, takže i přihlížející diváci si přišli na své. Naše branky vstřelili 2x Jiří ŠtyxLukáš KubůDominik RážekJesco.