Nová Včelnice

Přátelsky
NE 28.7.2019, 16:00

V prvním přípraveném utkání na novou sezónu jsme zavítali na hřiště do Nové Včelnice, kde jsme se střetli s účastníkem tamější 1.A třídy.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, snažili jsme se držet míč a kombinovat. Hned ve 2. minutě jsme šli do vedení, kdy se dorážkou do prázdné branky prosadil nováček v týmu Tomáš Větrovský. Domácí se ze začátku nemohli dostat do tempa, ale postupem času získávali půdu pod nohama. Nám se sice dařilo častěji držet míč a kombinovat, ale z velké části to byla kombinace jalová, které nevedla k žádnému ohrožení včelnické branky. Domácí hrozili hlavně průnikovými přihrávkami za obranu, které na nás na velkém hřišti platili a bylo vidět, že tento způsob hry má náš soupeř zažitý. Ze dvou takových situací se povedlo domácím skórovat. Nejprve po jedné z průnikových přihrávek šel sám na Jíšu včelnický útočník, obhodil si košetického brankáře a pohodlně zavěsil. Po podobné situaci jako při prvním gólu se pískala možná trošku přísná penalta. Tomáš Kadlec se snažil tělem a ramenem dostat před nabíhajícího útočníka, rozhodčí zahlédl mírnou práci rukou od našeho beka a zapískal. Ač si Jíša na penaltu sáhl, vyrazit ji nedokázal. Ve druhém poločase oběma týmům postupně docházely síly, hrál se vyrovnaný fotbal především mezi oběma vápny. Nám se povedlo dostat do několika velkých šancí, ty však někdy až zázračně a se štěstím zlikvidoval včelnický brankář. Nakonec se nám vyrovnávací branku vstřelit povedlo, prosadil se další nováček Ondřej Adam.