Počátky

III. třída
SO 8.6.2019, 16:30
B-tým

Ve 22. kole III. třídy se košetický B-tým utkal, stejně jako minulý týden, s týmem ještě nedávno působícím ve vyšších soutěžích. Konkrétně se jednalo o celek Počátek.

Vstup do zápasu nám vyšel, jelikož jsme již ve 4. minutě vedli zásluhou trefy Jan Vodrážky. Ve 22. minutě jsme dokonce vedení navýšili díky brance Martina Langra a s našimi šancemi na body to vypadalo velmi dobře. Bohužel ještě do poločasu bylo vyrovnáno, trefil se totiž ve 35. a 44. minutě Měkuta. Ba co víc hosté nám ve druhé půli už další branky nedovolili, sami třikrát uděřili a dokonale tak otočili skóre zápasu. Vše odstartoval v 51. minutě Ižovský. V 55. minutě byli po vzájemné potyčce vyloučeni náš Ladislav Bureš a hostující Měkuta. Definitivní podobu výsledku daly Počátky v závěrečné čvrthodině. V 75. minutě se prosadil Doležal a v 89. minutě uzavřel skóre Pavlíček.