Budíkov

III. třída
SO 11.5.2019, 16:30
B-tým

V 18. kole III. třídy zavítalo do Košetic mužstvo Budíkova, který ještě nedávno prověřoval náš A-tým v 1.B třídě.

Od začátku zápasu byli hosté mírně lepší v kombinaci a zužitkovat to dokázali hned ve 4. minutě, kdy se trefil Žáček. Naši hráči si vypracovali několik velkých šancí, ty však zneškodnil, někdy až zázračně, budíkovský brankář. I přes větší kombinační vyspělost našeho soupeře se nám povedlo ještě do poločasu vyrovnat. Střela Františka Brady z vápna nabrala nečekanou výšku a obloučkem zapadla přesně do šibenice. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Tomáš Bejček nás pěknou střelou k tyči z přímého kopu poslal v 54. minutě do vedení. Hosté měli v průběhu druhé půle možnost zahrávat dva pokutové kopy. Oba dva však poslali mimo tyče naší branky. I díky tomu jsme dokázali vedení uhájit až do konce a zůstali jsme tak na jaře na domácím hřišti stoprocentní.