Horní Ves

III. třída
SO 20.4.2019, 16:00
B-tým

Košetický B-tým je zatím na jaře doma stoprocentní, jelikož dokázal i ve svém druhém zápase zvítězit, tentokráte to odnesla Horní Ves.

Hned v 6. minutě jsme se ujali vedení, když se z přímého kopu střelou k tyči prosadil Tomáš Kadlec. Vedení nám ale vydrželo pouze minutu. Přísně nařízenou penaltu proměnil Kubů. Naše hráče to ale nezlomilo, jelikož jsme si udržovali mírnou převahu. Tu se povedlo gólově vyjádřit těsně před poločasem. Na 2:1 upravil Martin Lhota, který proměnil samostatný nájezd od půlící čáry. Ve 44. minutě se pak pískala penalta i pro nás. Tomáš Kadlec s přehledem přidal svůj druhý gól v zápase. Ve druhé půli se nám povedlo vstřelit ještě dvě branky. Nejprve stál na konci pěkné akce Michal Čermák, který na zadní tyči uklidil do sítě přihrávku Martina Lhoty. Při posledním gólu si oba hráči role vyměnili. Pěknou přízemní ránu vyslal z vápna Michal Čermák a Martin Lhota dorazil do sítě míč vyražený hostujícím brankářem.