Božejov

III. třída
SO 6.4.2019, 15:30
B-tým

Ve svém prvním jarním zápase přivítal košetický B-tým na domácí půdě mužstvo Božejova.

Od začátku se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém byli naši borci efektivnější v koncovce, než náš soupeř. Skóre otevřel v 16. minutě pěknou ranou z přímého kopu Tomáš Bejček. Ve 33. minutě pak proměnil pokutový kop Tomáš Kadlec. Hosté o minutu později snížili zásluhou trefy Větrovského, ale naši hráči si ještě do poločasu vzali dvougólové vedení zpět. Ve 42. minutě se totiž prosadil Pavel Machovec. V úvodu druhé půle byli Božejovští aktivnější. V 65. minutě snížili opět na rozdíl jedné branky, trefil se Kocián. Tečku za výsledkem a klid do našich řad vnesl Martin Langr, který s trochou štěstí a pomoci od hostujících beků dotlačil míč do sítě.