Sapeli Polná

SO 18.5.2019, 16:30

Ve 23. kole Krajského přeboru jsme přivítali mužstvo Sapeli Polná. Pokud bychom dokázali našeho soupeře porazit, výrazně by ožila naděje na záchranu.

Od začátku jsme měli mírnou herní převahu. Hosté jako zkušené mužstvo se nikam nehnali, pozorně bránili a čekali na chyby, po nichž vyráželi do brejků. K vedení přišli hosté takříkajíc jako slepý k houslím, neboť se dokázal po dvou našich triviálních chybách v obraně prosadit ve 20. a 25. minutě Částka. To nás opařilo, protože do té doby jsme hráli předvším my. Do zápasu nás vrátil ve 40. minutě Tomáš Vejsada, který proměnil pokutový kop nařízený za faul na Jana Starého. Do druhé půle jsme šli s odhodláním zvrátit výsledek zápasu. Stejně jako v prvním poločase se nám docela dařila hra, avšak šancí bylo poskrovnu. Když už se pak nějaká naskytla, neměli jsme přesnou mušku nebo byl připraven hostující brankář. Veškeré naděje na zvrat pak zhasly v 73. minutě, kdy skvěle rozehraný přímý kop ze strany skončil nikým netečován až u tyče naší branky.

V tomto zápase jsme bohužel hráli a hosté dávali góly. Vlastními hrubkami jsme soupeři darovali vedení a ten si ho zkušeně pohlídal. I tentokrát nás hnali skvělí fanoušci a opět jim patří velký dík. Hráčem zápasu byl fanoušky zvolen Tomáš Vejsada.

Tomáš Vejsada (C)