Velké Meziříčí B

SO 4.5.2019, 14:30

Ve 21. kole Krajského přeboru zavítala do Košetic rezerva třetiligového Velkého Meziříčí, které bylo v tabulce jen o jednu příčku nad námi, takže se jednalo o duel o pověstných šest bodů. Hosté přivezli do Košetic tým posílený i o několik hráčů áčka.

Hosté prokazovali od začátku svou kvalitu v kombinaci. Balon putoval především po jejich kopačkách. K žádným větším šancím to však z jejich strany nevedlo. Naše pozorná obrana fungovala spolehlivě a kombinace soupeře končivaly většinou u našeho vápna. Na druhou stranu ani z naší strany to nebyla žádná gólová hitparáda, takže není v první půli v podstatě co zmínit. Ani druhá půle nepřinesla změnu. Snad jen to, že se díky prudkému dešti kombinační dovednosti obou týmů vyrovnaly. I nadále nicméně platilo to, že balon měli častěji hosté. Každý tým si vypracoval jednu tutovku. Za Meziříčí to byla střela těsně vedle po té, co centr ze strany propadl na zadní tyč k osamocenému hráči hostí. Z naší produkce vzešla křižná střela Davida Zajíčka, kterou zastavila pravá tyč soupeřovi branky.

V zápase bez velkých šancí se zrodila zasloužená remíza, která však ani jednomu z týmů mnoho neřeší. Děkujeme fanouškům, že i přes nepřízeň počasí dorazili a po celý zápas nás povzbuzovali. Hráčem zápasu byl fanoušky zvolen David Zajíček.