Nová Ves

NE 21.4.2019, 16:00

V 19. kole Krajského přeboru jsme zavítali do Nové Vsi ležící nedaleko biatlonového ráje v Novém městě na Moravě.

V tomto zápase byli domácí od začátku lepší. My hráli špatně kombinačně, bez pohybu, bez zápalu. Bezbrankový stav vydržel do 29. minuty, kdy otevřel skóre Blažíček. Ve 35. minutě to bylo 2:0, kdy se tentýž hráč prosadil podruhé. Minutu před poločasem pak přidal třetí gól Novotný. Bohužel ani ve druhém poločase se náš výkon nijak nezlepšil. Domácí si na hřišti dělali prakticky co chtěli a jen vlastní nepřesností se připravili o další góly. Ve druhé půli nakonec padly ještě dva. V 57. minutě se trefil Havlík a v 65. minutě Nečas. Z naší strany není prakticky co zmínit, neboť jsme si žádnou příležitost nevypracovali.

Na tristní výkon z tohoto zápasu budeme chtít co nejrychleji zapomenout. Naše hra postrádala jakékoli parametry a není divu, že jsme prohráli. Děkujeme fanouškům, kteří s námi vyrazili na dalekou cestu do Nové Vsi a i přes nepříznivý výsledek nás celý zápas povzbuzovali.