Třebíč

SO 23.3.2019, 15:00

V prvním zápase jarní části Krajského přeboru jsme zavítali na hřiště Třebíče, která se v tabulce nacházela jen o pár míst nad námi.

Od začátku se hrálo vyrovnané utkání v dobrém tempu. Na obou stranách bylo vidět několik příležitostí, z nichž jednu dokázali domácí v první půli proměnit. Nejprve jsme však zahrozili my. Jan Starý se proháčkoval do šance, avšak jeho křižnou střelu vykopl nohou brankář Třebíče. O několik minut později se radovali domácí. Tomáš Vejsada nejprve dobře obral u našeho rohového praporku protihráče o míč, ten mu to však vzápětí vrátil a uháněl k naší brance. Jeho první střelu Jíša vyrazil, na dorážku však už nestačil - 1:0. My odpověděli další šancí Jana Starého, který hlavičkoval po centru ze strany jen těsně vedle. Ve druhé půli jsme Třebíč zatlačili, byli jsme jasně lepší, avšak k velkým šancím to nevedlo. Naopak několik brejků domácích musel likvidovat Jíša. Z naší převahy rezultovalo pouze několik nepřesných střel a tak nám naše převaha nakonec byla k ničemu, neboť vyrovnat jsme nedokázali.

V tomto zápase jsme hráli dobře, zejména ve druhé půli jsme měli převahu. Bohužel v útoku jsme bezzubí a když už si šanci vypracujeme nedaří se nám jí proměnit. Děkujeme fanouškům za podporu během celého zápasu.