Pacov

Přátelsky
SO 16.3.2019, 16:00
ÚT Pelhřimov

V generálce na jarní boje v Krajském přeboru jsme se na umělé trávě v Pelhřimově utkali s týmem Pacova, který uzavírá tabulku 1. A třídy.

V zápase jsme podali dobrý výkon, většinu času jsme byli mírně lepším týmem. Pacovští se během zápasu dostali k několika nebezpečným střelám z dálky, které Jíša bezpečně kryl. Zbytek akcí na straně našeho soupeře zůstalo nevyužito, byť mnohdy chyběla pouze větší přesnost při finální přihrávce. My se dostali do vedení díky povedené střele z přímého kopu v podání Davida Zajíčka. Další branky jsme přidali až ve druhé půli, kdy se Jan Starý dvakrát ocitl sám ve vápně a v obou případech chladnokrevně skóroval. Na naší straně pak rovněž zůstalo několik příležitostí nevyužitých.