Žirov

III. třída
SO 20.10.2018, 14:30
B-tým

V 10. kole III. třídy zavítal do Košetic Žirov, naši hráči chtěli odčinit poslední porážku z Nového Rychnova. To se jim však moc nepovedlo.

Od začátku se našim borcům nevedlo. Už v 6. minutě jsme prohrávali, to se trefil Tomáš Marek, který minulou sezónu působil u nás. V Košeticích se v první půli střílelo jako u Verdunu. Bohužel všechny zásahy šly do naší branky. Poločasové skóre bylo 0:5, přičemž Tomáš Marek dokázal zkompletovat hattrick. O zbylé dva góly se postarali Adam a Náměstek. Ve druhé půli dokázali hosté navýšit skóre až na hrozivých 0:8. Hattrick dokázal vstřelit i žirovský Adam. Poslední gól měl na svědomí Norek. Za nás dokázal alespoň čestný úspěch zaznamenat v 77. minutě Michal Dvořák.