Nový Rychnov B

III. třída
NE 14.10.2018, 15:00
B-tým

V 9. kole III. třídy zajížděl košetický B-tým do Nového Rychnova, kde se střetl s tamní rezervou notně posílenou o hráče A-týmu. Hrálo se v silném větru, takže podmínky pro oba týmy nebyly ideální.

Od začátku lépe kombinovali domácí, kteří častěji drželi míč na kopačkách. Dlouho jim to nebylo nic platné a paradoxně více příležitostí lze napočítat na naší straně. Většina z nich se zrodila po dlouhém nákopu, kdy se naši útočníci Martinové Langr a Lhota zdatně prali se soupeřovou obranou. Několikrát domácí hasili vzniklou situaci zblokováním či odkopem na poslední chvíli. Rychnov se dostal do vedení ve 40. minutě, kdy Faltýnek ze druhé vlny po zpětné přihrávce propálil vše, co mu stálo v cestě. Ve druhém poločase jsme se boužel už k ničemu nedostali a nebezpečnější byli domácí. Nám postupně i docházeli síly. V 75. minutě dal konečnou podobu výsledku Parkan, který upravil na 2:0.