Horní Ves

III. třída
SO 8.9.2018, 16:00
B-tým

Ve 4. kole III. třídy zavítal košetický B-tým na půdu Horní Vsi, která je zatím v průběhu sezóny stoprocentní. Když k tomu připočteme potíže se sestavou, které jsme měli, tak naše hráče čekal velice těžký duel.

Zápas to nebyl z naší strany špatný, bohužel však góly střílela dlouho jenom Horní Ves. V první půli to byly branky dvě, když se prosadil v 31. minutě Červený a pak hned v 35. minutě Brada. I ve druhé půli zažili naši hráči desetiminutovku hrůzy. Konkrétně mezi 67. a 76. minutou dokázali domácí vstřelit tři branky a navýšili tak skóre až na hrozivě vypadající výsledek 5:0. Nám se pak podařilo zaznamenat čestný úspěch, když se v 81. minutě prosadil Jaroslav Pelíšek a snížil tak na konečných 5:1.