Chotěboř

SO 3.11.2018, 14:00

Posledním zápasem podzimní části Krajského přeboru bylo pro košetický A-tým utkání odloženého prvního kola v Chotěboři. Zde jsme chtěli odčinit hrozivý debakl z minulého utkání.

Naše sestava měla do té ideální daleko, neboť nám z různých důvodů chyběla řada hráčů. I přesto se hrálo od začátku vyrovnané utkání, které se odehrávalo především mezi vápny a bez větších šancí na obou stranách. Oba týmy předvedly pouze několik náznaků. Za nás to bylo několik situací na půli hřiště, ze kterých jsme při troše přesnosti mohli vytěžit zajímavý útok do otevřené obrany. Z domácí strany stojí za zmínku pouze akce chotěbořského křídelníka, který se dostal ze strany až před Jíšu, mířil však vysoko nad. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako ta první. Jediným rozdílem bylo to, že tentokrát došlo i góly. V 62. minutě zatáhli domácí míč po naší levé straně. Centr ze strany propadl až ke dvojici chotěbořských hráčů, z nichž jeden balon zastavil a druhý ho poslal do prázdné branky. Domácí po té měli dvě šance na zvýšení náskoku, obě ale zneškodnil košetický brankář. V 83. minutě jsme dokázali vyrovnat. Pěknou křižnou střelu Jana Starého vyrazil domácí brankář jen k nohám Leoše Hanouska, který bez problému zavěsil. V samotném závěru jsme mohli i vyhrát, bohužel ze stejného místa Jan Starý mířil těsně mimo.

Celý tým podal v tomto zápase velmi dobrý výkon, mezi oběma soupeři nebyl žádný výrazný rozdíl a tak zápas dospěl k zasloužené remíze. Děkujme fanouškům, kteří dorazili i na náš závěrečný zápas a podporovali nás.