Bystřice nad Pernštejnem

SO 27.10.2018, 14:30

Ve 13. kole Krajského přeboru zavítala do Košetic Bystřice nad Pernštejnem. Z minulých střetnutí víme, že náš soupeř je pravděpodobně nejlepším celkem v soutěži. My ho však dokázali vždy alespoň trošku potrápit, v což jsme doufali i tentokrát.

Naše naděje vzali poměrně rychle za své, protože jsme v 8. a 12. minutě inkasovali. Skóre načal Prášil v 8. a svůj střelecký koncert začal Sodomka ve 12. minutě. Oba góly padli po našem nedůsledném bránění, kdy jsme nezachytili náběh hráče. Bystřice se těmito brankami dostala do pohody a začala prokazovat svou kvalitu. My naproti tomu hráli mizerně. Nepřesnou kombinací, špatným pohybem a laxním bráněním jsme hostům situaci dosti usnadňovali. Ti těsně před poločasem v rozmezí tří minut vstřelili tři góly a rozhodli definitivně o osudu zápasu. Prosadil se nejprve ve 38. minutě Blaha a v 40. a 41. minutě zkompletoval hattrick Sodomka. Ve druhé půli jsme chtěli zápas důstojně dohrát, neboť o vítězi nebylo sebemenších pochyb. Ani to se nám však nepovedlo, neboť jsme inkasovali hned čtyřikrát. V 60. minutě propadla Jíšovi do branky křižná střela Vařejky. Na 7:0 zvýšil v 66. minutě Blaha. Korunu našemu zmaru v tomto zápase nasadil vlastní gól Matěje Šimáka, který při odvracení centru zamířil neomylně přesně k pravé tyči. V 86. minutě pak přidal svůj čtvrtý gól v zápase Sodomka a dal výsledku konečnou podobu.

Ostuda a debakl, těžko lze naše vystoupení v tomto zápase nazvat jinak. My hráli mizerně, kupili chybu za chybou a Bystřice trestala. Nezbývá nám, než na tento zápas rychle zapomenout. Absolutorium zaslouží naši fanoušci, kteří s námi vydrželi až do konce a stále fandili i přes tristní výkon, který jsme jim nabídli na oplátku. Hráčem zápasu byl zvolen Zdeněk Suk.