Speřice

NE 21.10.2018, 14:30

Ve 12. kole Krajského přeboru jsme zavítali k derby do Speřic, odkud jsme si chtěli odvézt nějaké body, neboť na Speřice zahrát umíme.

Zápas byl od začátku vyrovnaný, oba týmy předváděly pěkný fotbal. Více šancí měli domácí, avšak pokaždé jim v cestě stál košetický brankář. Z naší strany bohužel žádnou větší příležitost nelze zmínit, jelikož jsme se k pořádnému zakončení nedostali. Ve druhé půli už to bylo i na šance vyrovnanější. Dokonce jsme mohli jít do vedení, avšak dvě velké šance nám zmařil dobrými zákroky speřický brankář. Na druhé straně Jíša zneškodnil ještě jednu tutovku domácích než Speřice udeřily a rozhodly o svém vítězství. Stačily jim na to dvě minuty. V 71. minutě napřáhl za vápnem Holenda a na jeho střelu do horního rohu branky byl Jíša krátký. O dvě minuty později domácí zvýšili na 2:0. Zpětnou přihrávku od brankové čáry zužitkoval parádní bombou z vápna pod břevno Eremiáš. My se snažili zvrátit vývoj zápasu, avšak bohužel se nám to nepovedlo.

V tomto zápase jsme nebyli horší, bohužel stále doplácíme na bídnou produktivitu, která sráží naše výkony. Oba fanouškovské tábory připravili hráčům skvělou atmosféru a za to jim děkujeme