Sapeli Polná

NE 7.10.2018, 10:30

V 10. kole Krajského přeboru jsme uzavřeli trojici utkání proti týmům ze spodních pater tabulky. Z dvou dosavadních zápasů jsme vytěžili pouze jedno vítězství, takže jsme potřebovali vyhrát.

Bohužel start do střetnutí nám nevyšel a už v 6. minutě jsme prohrávali. Nešťastný faul v pokutovém území potrestal z penalty Adamec. Domácí byli v úvodní čtvrt hodině lepší. Když už jsme se začali zvedat, dostali jsme druhý gól. Ve 21. minutě zapadl ostrý centr ze strany po rychlém brejku nikým netečován přesně k tyči naší branky. Nám naštěstí netrvalo dlouho odpovědět. Ve 33. minutě zamířil střelou z vápna Lukáš Kubů přesně k tyči. Ve druhé půli jsme hráli o poznání lépe. Byli jsme lepší než domácí, kteří se zatáhli a čekali na brejky. Několik jich jim vyšlo velmi dobře, avšak naštěstí nebyli přesní v koncovce, kdy mířili většinou vedle. Nám bohužel naše převaha nebyla k ničemu, neboť žádnou tutovku jsme si nevypracovali, zůstalo pouze u několika náznaků. Asi největší šanci jsme měli v 88. minutě, kdy trestný kop v podání Lukáše Kubů pěkně vyrazil domácí brankář.

Tento důležitý zápas se nám nakonec nepodařilo zvládnout a odjíždíme bez bodů. Dobrá hra ve druhé půli bohužel k ničemu nevedla a domácím tak stačil k vítězství povedený začátek zápasu. Děkujeme fanouškůmkteří s námi v tomto netradičním čase přijeli na zápas a podporovali nás.