Košetice
1 - 0
Přibyslav

Krajský přebor
SO 29.9.2018, 15:30
A-tým

Report zápasu

V 9. kole Krajského přeboru zavítal do Košetic celek Přibyslavi. Jednalo se o veledůležitý duel dvou posledních týmů tabulky, v němž nám povinnost velela vyhrát.

Souhrn zápasu

Důležitost zápasu se podepisovala na výkonu obou týmů. Mírně lépe začali hosté, ale my hru zanedlouho vyrovnali. Hrálo se hlavně mezi vápny, ale bylo k vidění i několik příležitostí na obou stranách. První šanci měla Přibyslav. Matěj Šimák ztratil na našem vápně míč a následný pokus hostujícího hráče skončil na břevně naší branky. My odpověděli gólovkou v podání Zdeňka Suka, který si naběhl na pěkný centr Martina Duby, bohužel trefil pouze střed branky a tím pádem i přibyslavského brankáře. Na druhé straně Jíša vyrazil slabou střelu hostujícího útočníka, který se dostal ze strany do úniku k naší brance. Po té se dostal do vápna Martin Duba, s jeho zakončením z úhlu si ale poradil brankář Přibyslavi. Těsně před poločasem pak pálil z otočky Lukáš Kubů, avšak opět pouze do středu branky. Ve druhé půli pokračoval vyrovnaný boj mezi oběma vápny. Hosté se dostali do dvou šancí, kdy se probili do našeho vápna a ze strany zakončovali. S oběma pokusy si Jíša ve spolupráci s obranou poradili. Nám se povedlo otevřít skóre v 58. minutě, kdy po několika přistrčeních ve vápně propálil vše, co mu stálo v cestě Dominik Rážek. Vedení jsme si pak už dokázali pohlídat až do konce zápasu.

Závěr

Zápas o šest bodů se šťastným koncem pro nás, tak lze charakterizovat toto střetnutí. Pro nás to znamená první vítězství v sezóně. Doufejme, že to bude startovací můstek k lepším výsledkům našeho týmu. Děkujeme fanouškům za podporu během zápasu. Hráčem zápasu byl fanoušky zvolen Jan Jíša.

Sestava

Kliknutím na jmého hráče zobrazíte jeho detail.

Jméno G A Karty
ŽK
1

Náhradníci

Jméno G A Karty