Přibyslav

SO 29.9.2018, 15:30

V 9. kole Krajského přeboru zavítal do Košetic celek Přibyslavi. Jednalo se o veledůležitý duel dvou posledních týmů tabulky, v němž nám povinnost velela vyhrát.

Důležitost zápasu se podepisovala na výkonu obou týmů. Mírně lépe začali hosté, ale my hru zanedlouho vyrovnali. Hrálo se hlavně mezi vápny, ale bylo k vidění i několik příležitostí na obou stranách. První šanci měla Přibyslav. Matěj Šimák ztratil na našem vápně míč a následný pokus hostujícího hráče skončil na břevně naší branky. My odpověděli gólovkou v podání Zdeňka Suka, který si naběhl na pěkný centr Martina Duby, bohužel trefil pouze střed branky a tím pádem i přibyslavského brankáře. Na druhé straně Jíša vyrazil slabou střelu hostujícího útočníka, který se dostal ze strany do úniku k naší brance. Po té se dostal do vápna Martin Duba, s jeho zakončením z úhlu si ale poradil brankář Přibyslavi. Těsně před poločasem pak pálil z otočky Lukáš Kubů, avšak opět pouze do středu branky. Ve druhé půli pokračoval vyrovnaný boj mezi oběma vápny. Hosté se dostali do dvou šancí, kdy se probili do našeho vápna a ze strany zakončovali. S oběma pokusy si Jíša ve spolupráci s obranou poradili. Nám se povedlo otevřít skóre v 58. minutě, kdy po několika přistrčeních ve vápně propálil vše, co mu stálo v cestě Dominik Rážek. Vedení jsme si pak už dokázali pohlídat až do konce zápasu.

Zápas o šest bodů se šťastným koncem pro nás, tak lze charakterizovat toto střetnutí. Pro nás to znamená první vítězství v sezóně. Doufejme, že to bude startovací můstek k lepším výsledkům našeho týmu. Děkujeme fanouškům za podporu během zápasu. Hráčem zápasu byl fanoušky zvolen Jan Jíša.