Velké Meziříčí B

SO 22.9.2018, 15:30

V 8. kole Krajského přeboru jsme cestovali do Velkého Meziříčí, kde jsme se utkali s rezervou místního třetiligového oddílu. Zápas to byl důležitý, neboť domácí nám nebyli v tabulce moc vzdálení.

Začátek utkání se nám nepovedl, první čtvrthodinu byli domácí lepší a hrálo především na naší polovině. My nedokázali podržet balon a často pouze odkopávali. V 10. minutě jsme za to pykali, když samostatný nájezd proměnil Krčál. My se postupně dostávali do tempa, ale větší aktivitu a kvalitu v kombinaci vykazovali stále spíše domácí. Ti si vypracovali ještě několik šancí, s těmi si ale naše obrana nebo brankář poradili. Druhá půle už byla vyrovnaná, my se snažili o vyrovnání, ale bezvýsledně. V největší naší šanci bohužel nezpracoval těžký dlouhý míč od Leoše Hanouska Jiří Štyx. Kdyby se mu to povedlo, šel by náš útočník sám na branku. Domácí mohli díky naší vytažené hře a častým ztrátám podnikat rychlé kontry. Z nich si ale žádnou větší šanci nevytvořili.

V tomto zápase jsme zaspali stejně jako v minulé sezóně úvod zápasu. Bohužel však směrem dopředu jsme byli už po několikáté impotentní, tudíž jsme ani nemohli pomýšlet na zvrat. Děkujeme výpravě fanoušků za jejich podporu.