Náměšť nad Oslavou

NE 16.9.2018, 16:00

V 7. kole Krajského přeboru jsme zavítali na hřiště letošního nováčka do Náměště nad Oslavou, kde jsme se chtěli pokusit o první vítězství v nové sezóně.

Od začátku se hrálo vyrovnané bojovné utkání, ve kterém se hrálo převážně mezi vápny. Mírně silnější na míči byli domácí, ale do žádných větších příležitostí se nedostali. Nám se oproti minulým zápasům dařilo více držet balon, avšak rezervy v této činnosti i tak stále jsou. Naši největší šanci v první půli nám připravila sama Náměšť. Domácí brankář otálel s odkopem po malé domů a pod tlakem pak rozehrál pouze na kopačky Martina Duby. Ten však k naší smůle vrátil balon směrem k zařízení pouze slabě, takže se soupeřův golman stihl včas vrátit. Na druhé straně pak Jíša chvíli před poločasem zneškodnil křižnou střelu po rychlém brejku domácích. S přibývajícím časem to začalo vypadat stále více na to, že kdo dá první gól, ten zápas vyhraje. Až do 74. minuty to byl vyrovnaný souboj, pak však naše špatné bránění při rohovém kopu potrestal neobsazený Tržil. My se snažili s výsledkem něco udělat, ale neměli jsme potřebný klid ani přesnost v koncovce. V poslední minutě pak už pouze domácí upravili na 2:0, když rozebrali naši vytaženou defenzivu a Durajka mohl zakončovat do prázdné branky.

V tomto vyrovnaném utkání, které směřovalo k remízovému konci, jsme udělali jednu školáckou chybu při bránění a za ni jsme zaplatili. Herně výkon nebyl špatný, ale v koncovce jsme byli zbrklí a nepřesní. Děkujeme čtveřici fanoušků za jejich podporu během zápasu.