Turnaj
SO 28.7.2018, 16:15
Hořepník

Report zápasu

Překvapivá porážka s Lukavcem v prvním zápase turnaje v Hořepníku nás poslala do boje o třetí místo, kde jsme se utkali s domácím Hořepníkem.

Souhrn zápasu

Do tohoto zápasu jsme mírně přeskupili řady v reakci na špatný výkon v prvním střetnutí. Utkání samotné pak probíhalo podle papírových předpokladů. Většinu času se hrálo na polovině Hořepníka. V první půli to však bylo pouze 1:0. Jednak jsme dokázali proměnit pouze jedinou šanci - trefil se Jan Starý. A druhak hořepnický brankář několikrát zachránil svůj tým od pohromy. Hořepník se dostal jedinkrát během poločasu do šance, v ní ale v samostatném úniku od půlky zakončoval domácí útočník hodně mimo tři tyče. Hned v úvodních vteřinách druhé půle jsme přidali druhý gól, kdy se po kolmici od Tomáše Vejsady prosadil ze strany Pavel Paťha. Konečnou podobu skóre dal Lukáš Kubů, který z vápna uklidil odražený míč přesně k tyči. Řadu šancí nám pak ještě zhatil dobře chytající hořepnický brankář. Hořepník měl opět jednu šanci, i v té však domácí ztroskotali na vlastní nepřesnosti. Jeden z domácích hráčů byl zcela sám před Jíšou, přihrávka mu však mířila na paty a ze šance tak nebylo nic.