Pacov

Přátelsky
SO 24.3.2018, 16:30
ÚT Kamenice nad Lipou

Vzhledem k tomu, že náš první jarní zápas s Kouty byl odložen, odehráli jsme další přípravný zápas na umělé trávě v Kamenici nad Lipou. Jako již jednou v rámci letošní zimní přípravy jsme se střetli s mužstvem Pacova. Stejně jako v prvním vzájemném zápase jsme bohužel Pacovu podlehli.  Po celý zápas jsme měli možná více ze hry, byli častěji na míči, avšak vedlo to pouze k několika šancím v první půli. Jinak bylo naše ofenzivní snažení poněkud jalové. Naše největší dvě šance přišly v první půli a v obou byl Tomáš Marek. Nejprve se dostal k odraženému míči na penaltové značce. K naší smůle však vůbec netrefil branku. Ve své druhé šanci si košetický útočník naběhl na přední tyč na centr Vladimíra Vlka, ale opět mířil pouze těsně vedle. Pacovští měli v první půli jednu větší šanci a ta hned skončila gólem. Po naší ztrátě na půli hřiště se balon dostal až k Jaroslavu Přibylovi, který se prosmýkl mezi našimi stopery a bodlem prostřelil Jíšu. Druhá půle už byla z naší strany bez šancí, naopak po našich chybách v rozehrávce se Pacov dostal do několika nebezpečných brejků. Jeden pak dokázal náš dnešní soupeř proměnit. To když Váňovu přízemní střelu z vápna vyrazil Jíša pouze k Janu Přibylovi, který neměl problém dorazit míč do sítě.