Speřice

SO 28.4.2018, 16:00

Náročný "anglický" týden odstartoval pro košetický A-tým derby duelem proti Speřicím, ve kterém jsme chtěli navázat na výhru s Jaroměřicemi.

Zápas byl od začátku poměrně vyrovnaný, hosté byli možná o trochu šikovnější s balonem. Skóre se poprvé měnilo ve 21. minutě, kdy Speřičtí rozehráli přímý kop po zemi na přední tyč, odkud se míč ze skrumáže odrazil ke zcela volnému Vlčkovi, který poslal míč do branky. Chvíli po obdrženém gólu jsme dokázali zvýšit obrátky. Nejblíže ke gólu měla střela Davida Bartošky, který vypálil pěkně zpoza vápna do horního rohu branky. Speřický Žáček však míč pěkným skokem vyrazil na roh. Po změně stran hráli Speřičtí více na brejky, avšak žádnou větší šanci si nevypracovali. Naopak nám se povedlo v 58. minutě vyrovnat. Odvrácený míč z hostujícího vápna se dostal k Martinu Skořepovi, který na nic nečekal a pěknou pumelicí ho vracel zpět směr speřická branka. Míč prošel mírně zpomalen hradbou těl, kde si ho našel Lukáš Kubů a s přehledem poslal míč k tyči - 1:1.

Více už se toho na hřišti neodehrálo a tak zápas skončil spravedlivou remízou. Děkujeme fanouškům za vytrvalou podporu během celého zápasu. Hráčem zápasu se dle fanoušků stal Leoš Hanousek.