Ledeč nad Sázavou

NE 15.4.2018, 15:30

V 17. kole Krajského přeboru jsme zajížděli do Ledče nad Sázavou, kde jsme chtěli navázat na ne úplně špatnou hru z předešlého utkání proti Humpolci a odkud jsme si chtěli konečně odvézt nějaké jarní body.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří byli kombinačně lepší a hrálo se především na naší polovině. Nám se povedlo postupně se dostat do zápasu. Ledeč vytěžila z úvodní převahy pouze nastřelené břevno. To orazítkoval z přímého kopu Nepovím. Mírná herní převaha byla i nadále na straně našeho soupeře, ale k žádné větší šanci to nevedlo. Nám se podařilo v samém závěru poločasu skórovat a ujmout se tak vedení. Autové vhazování na naší polovině rozehrál Vladimír Vlk na Tomáše Marka. Ten se dokázal dostat z obležení tří protihráčů a krásným kolmým pasem poslal do úniku Davida Bartošku, který s přehledem obstřelil brankáře. Hned z další akce jsme mohli vedení navýšit, avšak k naší škodě zvolil Tomáš Marek ve vápně místo střely přihrávku na Jana Starého, která byla zblokovaná. Druhý poločas jsme začali hodně pasivně a převaha na straně Ledče byla výrazná. Často jsme se uchylovali pouze k odkopům, které v pohodě sbírali ledečtí stopeři. Navíc se bohužel zranil Martin Duba, takže jsme museli i přeskupit řady. Domácí se dočkali vyrovnání v 73. minutě, kdy si přes přední tyč propadnuvší centr z rohového kopu nešťastně srazil do vlastní branky Tomáš Vejsada. Košetický kapitán pak byl v 83. minutě přísně vyloučen, když fauloval na půli hřiště pronikajícího hráče Ledče, který se lacino dostal k míči po naší chybné rozehrávce. V posledních vteřinách zápasu pak dokázali domácí otočit skóre, když zakončili přesně útok do otevřené obrany.

Herně to z naší strany není špatné. Bohužel nedáváme góly a občas se od nás odvrátí i to štěstíčko. Je třeba poznamenat, že druhý poločas jsme začali hodně pasivně a v podstatě čekali, co Ledeč předvede, což z naší strany nebyl dobrý přístup. Děkujeme košetickým fanouškům, kteří nás stále i přes bídné výsledky podporují a ženou dopředu.

ČK