Nová Ves

NE 1.4.2018, 15:30

První jarní měření sil v Krajském přeboru nás zavedlo do Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Domácí nám chtěli oplatit podzimní porážku, takže na nás byli hodně nažhavení. Hrálo se v silném větru, což oběma týmům utkání ztížilo.

Začali jsme dobře, Tomáš Marek se po nedorozumění obránce s brankářem dostal ke skákavému míči na hranici pokutového území. Bohužel při pokusu o lob přehodil i branku. Dočkali jsme se ve 13. minutě, kdy se prosadil dravým průnikem do vápna David Bartoška. Vedení jsme si ale moc dlouho neužili, neboť hned v 16. minutě bylo vyrovnáno. Při závaru v našem "čtverci" procedil na přední tyči balon skrz Jíšu domácí Jan Šandera. Ve 20. minutě Nová Ves dokonala rychlý obrat. Po rychlé akci poslali domácí střílený a hlavně přesný centr do vápna, kde si ve snaze zabránit jistému gólu srazil míč do vlastní sítě Leoš Hanousek.  Druhou půli oba týmy začaly jakýmsi "hurá" stylem, kdy se několik minut hrálo nahoru dolů s velkým množstvím nepřesností na obou stranách. Po té se hra zklidnila a domácí přebrali otěže zápasu do svých rukou. My se snažili mírně otevřít hru ve snaze vstřelit branku, avšak byli jsme často nepřesní v kombinaci, což byla voda na mlýn Nové Vsi. Nakonec jsme kapitulovali ještě dvakrát. Nejprve zapracoval ve prospěch domácích vítr, který prodloužil dlouhý míč mimo dosah Zdeňka Suka a zároveň přesně do běhu jednoho z Novoveských, který zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Novotného - 3:1. V 75. minutě se pak krásnou střelou ze čtyřiceti metrů přesně k tyči prosadil ještě Ondřej Šandera.

S větrnou loterií se lépe popasovali domácí a vrátili nám podzimní porážku. My se sice rychle ujali vedení, avšak lepším týmem byla ve většině zápasu Nová Ves. Děkujeme fanouškům za jejich neutuchající podporu během celého zápasu.