Kamenice nad Lipou

Přátelsky
SO 17.3.2018, 15:00
ÚT Kamenice nad Lipou

V generálce na jarní boje v Krajském přeboru jsme se utkali s fotbalisty Kamenice nad Lipou, které vede bývalý trenér Košetic Jiří Cerhan. V zápase se nám dařilo a byli jsme lepším týmem. Do vedení jsme šli po brance Jana Starého již v první minutě. Soupeř však o několik minut později odpověděl, kdy po naší ztrátě na útočné polovině podnikla Kamenice rychlý brejk. Střílený přízemní centr uklidil na zadní tyči do horního rohu branky jeden z kamenických fotbalistů. Vedení jsme si však brzy vzali zpět, když se prosadil Tomáš Vejsada. Do poločasu jsme pak přidali ještě jednu branku. Pěkný centr Martina Duby z rohového kopu usměrnil do sítě Leoš Hanousek. I ve druhé půli jsme byli lepším týmem. Potvrdil to Pavel Kubů, naše nová posila, který střelou k tyči proměnil svůj samostatný nájezd a využil tak krásnou průnikovou přihrávku od Davida Bartošky. Leoš Hanousek se zapsal do střelecké listiny ještě jednou, když se opět dostal k zakončení po rohovém kopu v podání Martina Duby. Martin Duba pak podtrhl svůj dobrý výkon i vstřelenou brankou, kterou uzavřel skóre zápasu.