Kácov

Přátelsky
SO 10.3.2018, 14:00
ÚT Vlašim

V předposledním přípravném zápase jsme se střetli na umělé trávě ve Vlašimi s Kácovem. Zápas začali lépe Kácovští, kteří v krátkém sledu nastřelili dvě tyčky. Z naší strany to bylo zejména v ofenzivě takové jalové. Kombinačně to nebylo špatné, ale finální fáze nebyla kvalitní. Buď byla na vině nepřesná přihrávka nebo jsme zakončení prováhali. Více šancí měl soupeř, avšak v první půli žádnou nevyužil. Skóre se však měnilo ihned po změně stran. Ve 46. minutě si naběhl na střílený přízemní centr jeden z Kácovských. Jeho zakončení na zadní tyči Jíša vyrazil pouze k jeho spoluhráči, který dorazil míč do sítě. Druhou branku jsme dostali po naší chybě. František Brada vyslal špatnou malou domů do brejku kácovského útočníka, který nabídnutou šancí nepohrdl. Nám se podařilo dostat k pořádnému zakončení až v závěru zápasu. Největší šanci neproměnil Jan Starý, který sám před brankářem Kácova trefil pouze strážce soupeřovi branky.