Pelhřimov dor.

Přátelsky
SO 3.3.2018, 14:00
ÚT Pelhřimov

Ve třetím přípravném zápase jsme se střetli s divizním starším dorostem Pelhřimova. Úvod utkání vyšel lépe Pelhřimovským, nám se naopak moc nevedlo, zejména rozehrávka byla špatná. Postupem času jsme se však do zápasu dostali a nakonec jsme se i ujali vedení, dokonce hned do tříbrankového během deseti minut. V 10. minutě se trefil Tomáš Marek, v 15. minutě Martin Sovka a ve 20. minutě proměnil pokutový kop Jan Starý. Zdálo se, že budeme mít zápas plně pod kontrolou, ale vlastními chybami jsme dovolili Pelhřimovu snížit na rozdíl jedné branky během pěti minut. Obě branky padly po naší mizerné rozehrávce z obrany. Nejprve Jan Starý neudržel míč na půlce hřiště po těžké přihrávce od Aleše Vejsady. Rychlý brejk do otevřené obrany pak zakončil Rážek. Záhy jsme Pelhřimovu nabídli na zlatém podnose i druhý gól. Jíša rozehrával po malé domů směrem k Martinu Skořepovi, který neměl ani tušení o nedaleko stojícím Mazačovi. Ten našeho stopera předskočil a pohodlně skóroval do prázdné branky.  Ve druhé půli se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku. Jan Starý zamířil z přímého kopu z hranice pokutového území přesně k tyči. Pelhřimovští mladíci ale nesložili zbraně a po pěti minutách odpověděli. Rychlý brejk po naší ztrátě míče na soupeřově polovině zakončil střelou pod břevno Heřmánek. Výsledkem 4:3 už zápas skončil.