Pacov

Přátelsky
SO 24.2.2018, 16:00
ÚT Pelhřimov

Ve druhém přípravném zápase jsme narazili na mužstvo Pacova. Utkání bylo vyrovnané, hrálo se především mezi vápny. Šancí se zrodilo poskrovnu. Tu první měli Pacovští, ale Jíša dokázal střelu pacovského útočníka tváří v tvář špičkou kopačky vyrazit na roh.  Po té jsme se ujali vedení. Vladimíra Vlka nešikovně fauloval ve vápně pacovský Rybčák a kopala se penalta. Tu bezpečně proměnil Tomáš Vejsada. Soupeř vyrovnal po našem špatném odkopu, kdy se po pěkné křižné střele pod břevno prosadil Vítámvás. Ve druhé půli jsme byli více ve hře my, avšak bohužel bez gólového efektu. Pacovští se ujali vedení po hrubce košetického brankáře, kterému propadl snadný přízemní centr až k volném Rybčákovi, který pohodlně doklepl míč do sítě. Třetí branka v naší síti byla z pokutového kopu, který s přehledem proměnil pacovský brankář Basík.