Přátelsky
SO 17.2.2018, 18:00
ÚT Havlíčkův Brod

Report zápasu

Na zasněžené umělé trávě v Havlíčkově Brodě jsme sehráli první přípravné utkání v zimní přípravě. Soupeřem nám byla Leština, se kterou jsme se v minulé sezóně potkávali v 1.A třídě. Zápas se hrál za hustého sněžení, které oběma týmům ztěžovalo hru. Duel to však byl vyrovnaný, ve kterém jsme byli šťastnějším týmem my. Všechny branky padly již v první půli. Nejprve si Leština vstřelila vlastní branku, kdy ve snaze odkopnout míč po rohovém kopu zamířil leštinský hráč do vlastní sítě. Nebýt toho i tak by to asi byl gól, neboť na soupeřova hráče dotíral Pavel Kubů, nová posila našich barev. Na 2:0 zvýšil Vladimír Vlk, který na zadní tyči přehodil přesunujícího se brankáře po výborné přihrávce od Martina Duby skrz celé velké vápno. Leština snížila hned za minutu, útočící hráč si obhodil Zdeňka Suka a střelou přesně k tyči rozvlnil síť za košetickým brankářem.