IV. třída
NE 15.10.2017, 15:00
B-tým

Report zápasu

V 9. kole IV. třídy zajížděl náš B-tým na půdu Třeště C. Utkání se muselo divákům líbit, neboť nabídlo šest branek, po třech na obou stranách a hrálo se nahoru dolů. Skóre otevřel v 8. minutě Pavel Machovec, domácí ale za tři minuty srovnali, Jíšu prostřelil Roman Bartušek. V 16. minutě jsme si vzali vedení zpět, když se po přihrávce Pavla Machovce prosadil Martin Langr. Ve 28. minutě však bylo opět srovnáno, hlavou se po rohovém kopu prosadil opět Bartušek, tentokráte ale Stanislav. Ještě do poločasu jsme dokázali zásluhou aktivního Pavla Machovce znovu strhnout vedení na naši stranu. Ve druhé půli jsme měli několik dalších výborných šancí na navýšení náskoku, avšak nikdo z našich borců už neměl přesnou mušku. Zákonitě tak přišel trest, na konečných 3:3 srovnal v 73. minutě Mikeš. Po vyrovnávací brance jsme stihli ještě dvě vyloučení. Po druhých žlutých kartách šli předčasně do sprch Michal Dvořák a Jiří Bejček.