Chotěboř

SO 14.10.2017, 15:00

V 11. kole Krajského přeboru přijela do Košetic Chotěboř, tedy tým, který začal sezónu ve velkém stylu - šesti vítěznými zápasy v řadě. Jednalo se tedy o konfrontaci s celkem, který hraje na špici přeboru nejen v aktuální sezóně, ale i dlouhodobě.

Začali jsme dobře, v poli jsme byli dokonce místy mírně lepším týmem a ve 20. minutě jsme šli do vedení - prosadil se Lukáš Kubů. Z vedení jsme se radovali přesně 11 minut, neboť ve 31. minutě jemně tečoval balon ze standartní situace mimo dosah košetického brankáře Koutný. Do konce poločasu se pak už skóre nezměnilo. Hned po změně stran dokázali hosté skóre otočit. Z přísně odpískané penalty se prosadil chotěbořský Hanousek. My se snažili alespoň vyrovnat, avšak v asi největší naší šanci mířil Lukáš Kubů nepřesně a jeho křižná střela po odraženém míči skončila vedle pravé tyče. To bylo z naší strany krom několika náznaků vše. Hosté pak dokázali v 92. minutě vstřelit ještě třetí branku.